ДФС оновила план-графік проведення перевірок

Оприлюднено оновлений план-графік проведення документальних планових перевірок платників податків на 2019 рік. Зокрема, з урахуванням коригування (лютий 2019 року) у новій редакції викладено: Розділ І плану-графіка «Документальні планові перевірки платників податків — юридичних осіб»; Розділ ІІ плану-графіка «Документальні планові перевірки фінансових установ, постійних представництв та представництв нерезидентів».

При цьому без змін залишено:

•   Розділ ІІІ плану-графіка «Документальні планові перевірки самозайнятих осіб»;

•   Розділ ІV плану-графіка «Документальні планові перевірки платників податків — юридичних осіб з питань правильності обчислення, повноти і своєчасності сплати податку на доходи фізичних осіб, військового збору та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

Регистрация на семинар "Калейдоскоп проверочных изменений - 2019"

ВНИМАНИЕ – свежая новость

Внимание всем бухгалтерам! Уведомление о регистрации электронной подписи для продления договора с налоговой уже не работает (только для уведомления подписи сотрудника для регистрации налоговых накладных при условии принятой заявки о присоединении к договору).
Рекомендуем пересмотреть сроки окончания ваших электронных цифровых подписей,  потому что к этим срокам «привязаны» ваши договора с налоговой. При новых подписях – заключается новый Договор для которого нужен срок двое суток…

Общедоступный сервис на сайте статистики

Появился новый общедоступный  сервис на сайте  статистики где по коду своего субъекта хозяйствования  сегодня  можно  увидеть  формы  обязательной  отчетности  со сроками. При помощи ПК «MeDoc»  стала доступна отчетность в электронном виде, поэтому  добро пожаловать 

НОВОСТИ для НДС-ников от ГНС Украины

В Электронном кабинете плательщикам предоставлен он-лайн доступ к информации о соответствии налогоплательщика критериям рискованности, которые определены в соответствии с пунктом 10 Порядка приостановления

Как округлять показатели в налоговой накладной?

Руководствуясь Порядком заполнения налоговой накладной, утвержденного приказом Минфина от 31.12.2015 г. № 1307 стоимостные показатели налоговой накладной, в частности гр. 7 «Ціна постачання…» раздела Б налоговой накладной, заполняются в гривнях с копейками (что, собственно, предусмотрено пп. 4 и 16 Порядка № 1307). То есть должны содержать не более двух знаков после запятой. Исключение — цены (тарифы), подлежащие госрегулированию, — в таком случае в гр. 7 НН указывается числовое значение с большим количеством знаков после запятой. Полный перечень товаров/услуг, цены на которые регулируются государством находится  в постановлении КМУ от 25.12.96 г. № 1548.

Кабмін затвердив критерії для оцінки рівня ризику в 10 сферах бізнесу

Кабінет міністрів України затвердив 10 критеріїв для оцінки ступеня ризику від провадження господарської діяльності у 10 сферах Читать подробнее

С января 2019 года изменят систему проверок бизнеса

В Украине с 1 января 2019 года будет изменена система надзора за бизнесом. Предприятия больше не будут проверять по формальному принципу. Об этом написал на своей странице в Facebook Премьер-министр Украины Владимир Гройсман, передает УНН. Читать подробнее

ДФС оприлюднила Довідник умовних кодів причин коригування

Нагадаємо нашим користувачам, що Мінфін наказом від 17.09.2018 р. № 763 вніс зміни до форми податкової накладної, затвердженої наказом від 31.12.2015 р. № 1307, та Порядку її заповнення (далі – Порядок), які набирають чинності з 01.12.2018 року.
Відповідно до п. 23 нового Порядку ДФС України визначає умовні коди причин коригування, які платники податку зазначають у графі 2.1 розрахунку коригування, та забезпечує їх оприлюднення на власному офіційному веб-порталі для використання платниками податку під час складання розрахунків коригування.

Увага! З 1 грудня - нова форма податкової накладної

Мінфін наказом від 17.09.2018 р. № 763 вніс зміни до форми податкової накладної, затвердженої наказом від 31.12.2015 р. № 1307, та Порядку її заповнення (далі – Порядок).
Цей наказ набирає чинності з 01.12.2018 р. (офіційно опублікований у Офіційному віснику України, 2018, № 85 (06.11.2018)), крім абзацу другого п. 6 та п. 8 Змін до Порядку заповнення податкової накладної, затверджених цим наказом, які набирають чинності з 01.01.2020 р.

МЕРТ оприлюднив інформацію

Мінекономрозвитку (МЕРТ) запустив інспекційний портал – пілотний модуль інтегрованої автоматизованої системи державного нагляду, до якого вже внесено інформацію щодо майже 250 000 запланованих на 2018–2019 роки перевірок бізнесу і понад 50 000 їх результатів.
Про це повідомляє міністерство у Twitter.

Міжнародний День #БЕЗПАПЕРУ. Наш колір настрою зелений.

M.E.Doc підтримав пілотний проект ДФС «E-Receipt»!

Нашій команді M.E.Doc, як експерту в області е-документообігу, випала чудова нагода взяти активну участь у розробці та реалізації пілотного проекту ДФС «E-Receipt» з модернізації існуючої системи фіскалізації, мета якого перевести касові операції в електронний простір. Е-чек, завірений ЕЦП, стає сучасною альтернативою фіскальним апаратам РРО з традиційними паперовими чеками, а фіскалізація відбувається з будь-якого девайсу: чи то з мобільного телефону, з планшета, чи з ноутбука у зручному місці за лічені секунди!

Перехід підприємства на електронний документообіг: алгоритм дій

Основні організаційно-правові засади електронного документообігу (далі – ЕДО) та використання електронних документів в Україні встановлює Закон України «Про електронні документи та електронний документообіг» від 22.05.2003 р. № 851-IV (далі – Закон № 851).
ЕДО – сукупність процесів створення, оброблення, відправлення, передавання, одержання, зберігання,

Помилки у звітності з ЄСВ є підставою для інспекційного відвідування

Головне управління Держпраці у Львівській області на своєму сайті http://lviv.dsp.gov.ua повідомило наступне.
З метою визначення страхувальників, у яких наявні ризики мінімізації, органами ПФУ щомісячно опрацьовуються відомості

Запроваджуються нові коефіцієнти нормативної грошової оцінки землі

З 17.07.2018 р. набрав чинності наказ Мінагрополітики від 27.03.2018 р. № 162, яким внесено зміни до Порядку нормативної грошової оцінки земель населених пунктів, затвердженого наказом Мінагрополітики від 25.11.2016 р. № 489.
Передбачено, що з 17.07.2018 р. для земельних ділянок, інформація про які не внесена до відомостей Державного земельного кадастру, та у разі, якщо у відомостях Державного земельного кадастру відсутній код Класифікації видів цільового призначення земель для земельної ділянки, коефіцієнт, який характеризує функціональне використання земельної ділянки (Кф), при розрахунку її нормативної грошової оцінки застосовується із значенням 3,0.
Наказ № 162 опубліковано у бюлетені «Офіційний вісник України» від 17.04.2018 р. № 30.

Как правильно себя вести при проверке Инспекции по труду, чтобы не заплатить огромный штраф

За что и на сколько могут оштрафовать?

В ноябре 2017 года минимальная зарплата была повышена в 2 раза, и в то же время были внесены изменения в Кодекс законов о труде в части ответственности за нарушения. Перечислим штрафы и советы адвоката Василия Пидлужного как их избежать.

— Не оформление работника (штраф — 30 минимальных зарплат (в 2018 г.- 111 690 грн).

Не оформление работника в понимании инспекции — это

Нові бюджетні рахунки з 02.07.2018 р. – вже на сайті ДФС

З 02.07.2018 р. змінюються реквізити бюджетних рахунків для сплати податків та зборів (крім ЄСВ) до Державного та місцевого бюджетів. Банком отримувача коштів буде Держказначейство (МФО 899998).

Нові рахунки вже з’явилися у вільному доступі і на сайті Державної фіскальної служби України (див. нижче):

Які саме надходження (або виплати) не можна включати до розрахунку ліміту каси?

Зміни до порядку ведення касових операцій

Нацбанк вніс зміни до порядку ведення касових операцій у національній валюті в Україні. Відповідні зміни затверджені постановою Правління Нацбанку від 24.05.2018 р. № 54 «Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Національного банку України», яка набрала чинності з дня, наступного за днем її офіційного опублікування, тобто з 1 червня 2018 року.

Новые критерии опубликованы 29.05.2018 г. (Офіційний вісник України № 41) отбора формирования плана-графика проведения документальных плановых проверок налогоплательщиков.

Подтверждение банком факта уведомления плательщиков НДФЛ о прощении (аннулировании) им долга

Аннулирование возвратной финпомощи банковским учреждением (кредитные договора), предоставленной физическому лицу порождает объект налогообложения налога на доходы физических лиц и военного сбора о чем во исполнение требований налогового законодательства для обеспечения администрирования налогов и сборов кредитор уведомляет физическое лицо — должника и  орган ГФС о суммах прощенного (аннулированного) долга в разрезе его составляющих.

НОВОСТИ ОТ РАЗРАБОТЧИКА ПО M.E.Doc

Раздел 1. Безопасность

Одним из важных вопросов, который обсуждался на конференции, стал вопрос информационной безопасности, которому сегодня уделяется особое значение.  

События 2017 года побудили нас пойти по пути глубинных изменений как в написании программного кода, так и в перестроении собственной инфраструктуры в целом.

Благодаря плодотворному сотрудничеству с Владимиром Стираном, основателем компании Berezha Security и Александром Поляковым – экспертом компании Enjoy Security, которые были приглашены в качестве специальных гостей на конференцию, нам удалось имплементировать ряд важных изменений в своих продуктах.

Увага! Зміни у декларації з ПДВ – у новій редакції викладено додатки 1, 5 та 9

Мінфін вніс зміни до декларації з ПДВ та Порядку її заповнення і подання. Так, в новій редакції викладено додатки 1, 5 та 9 декларації. Наказ набере чинності з першого числа місяця, що настане за місяцем його офіційного опублікування (поки що не опублікований)

УМЕНЬШЕНИЕ НАЛОГОВОЙ НАГРУЗКИ ПО НДС ДЛЯ АГРОПРЕДПРИЯТИЙ

«Плательщики налога, уплачивающие единый налог, могут выбрать квартальный налоговый период. Заявление о выборе квартального налогового периода подается контролирующему органу вместе с декларацией по результатам последнего налогового периода календарного года. При этом квартальный налоговый период начинает применяться с первого налогового периода следующего календарного года».
Редакция п. 202.2 ст. 202 Налогового кодекса Украины

 

Форми згідно нового Порядку обміну електронними документами з контролюючими органами в 208 оновленні

Звертаємо увагу наших користувачів, що в 208 оновленні реалізована можливість подання нових форм згідно Порядку обміну електронними документами з контролюючими органами, який затверджено наказом МФУ від 06.06.2017 р. № 557 (далі – Порядок). Згідно роз’яснення ДФСУ від 17.11.2017 року приймання нових форм буде забезпечуватися, починаючи з 01.01.2018.

Для того щоб отримати можливість працювати з новими формами в програмі «М.E.Doc» обов’язково встановіть 208 оновлення.

Нові критерії для зупинки реєстрації ПН/РК

Нові критерії для зупинки реєстрації ПН/РК 17 листопада 2017 року набув чинності наказ Міністерства фінансів України від 09.11.2017 №926 «Про затвердження Змін до Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації

За 9 місяців 2017 року платники єдиного податку звітують за новою формою декларації

5 травня 2017 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 17.03.2017 р. № 369, яким внесено зміни до форм податкової декларації платника єдиного податку ­ фізичної особи ­ підприємця, податкової декларації платника єдиного податку третьої групи (юридичної особи), податкової декларації платника єдиного податку четвертої групи, затверджених наказом Мінфіну від 19.06.2015 р. № 578. Згідно з п.46.6 ПКУ до визначення нових форм декларацій (розрахунків), які набирають чинності для складання звітності за податковий період, що настає за податковим періодом, у якому

ДФС про реєстрацію ПН/РК в ЄРПН або про відмову в такій реєстрації

Встановлено підстави для прийняття рішення комісією ДФС про реєстрацію ПН/РК в ЄРПН або про відмову в такій реєстрації

Еще статьи...

M.E.Doc IS - описание системы

M.E.Doc IS

Работает как пчелка

Преимущества

Экономь время и деньги

Возможности

Ваш лучший помощник

Обновления

Всегда свежий M.E.Doc IS

 

Нравится ли Вам ПО M.E.Doc?

Полезные ссылки