ЗУ 466 от 16.01.2020 г. (Проверки)

Закон Украины от 16.01.2020 г. № 466-IX "О внесении изменений в Налоговый кодекс Украины относительно усовершенствования администрирования налогов, устранение технических и логических неувязок в налоговом законодательстве» внес следующие изменения в  налоговый аудит:

Санкции по ЗУ 466 от 16.01.2020г. (Проверки)

Закон Украины от 16.01.2020 г. № 466-IX "О внесении изменений в Налоговый кодекс Украины относительно усовершенствования администрирования налогов, устранение технических и логических неувязок в налоговом законодательстве» внес изменения в  налоговый  аудит:

Адвокатов и нотариусов будут штрафовать за несоблюдение новых правил финмониторинга

Закон № 361-IX "О предотвращении и противодействии легализации (отмыванию) доходов, полученных преступным путем, финансированию терроризма и финансированию распространения оружия массового уничтожения» был официально опубликован 28 декабря 2019.

Согласно тексту Закона он вступит в силу через 4 месяца со дня его опубликования, то есть с 28 апреля 2020 года.

Документ предусматривает внедрение применения субъектами первичного финансового мониторинга риск-ориентированного подхода при проведении надлежащей проверки своих клиентов, определяет переход к кейсовой отчетности о подозрительных операциях (деятельность) клиентов.

В соответствии со ч. 2 ст. 6 Закона № 361-IX, субъектами первичного финансового мониторинга, в частности, являются:

Оновлено план-графік податкових перевірок 2020 для фізичних осіб

На сайті ДПСУ станом на 13.03.2020р. оновлено розділ ІІІ плану-графіка «Документальні планові перевірки фізичних осіб». Кількість перевірок збільшилась, порівняно із планом-графіком перевірок на 2020 рік, який було оприлюднено у грудні 2019 р.

Нагадаємо, що цього року вже були оновлені розділи І та ІІ плану-графіка перевірок станом на 12.02.2020р. Про це – у матеріалі.

До кого завітають у 2020 році з комплексною перевіркою?

Наказом від 15.11.2019 р. №196 Держрегуляторна служба затвердила План комплексних перевірок на 2020 рік. Переглянути його можна: за посиланням 

на Інспекційному порталі;

або завантажити за посиланням (у форматі .xls).

Оновлено план-графік перевірок юросіб станом на лютий 2020 року

ДПС України опублікувала на офіційному сайті оновлений план-графік перевірок станом на 12.02.2020 року. Зміни було внесено до розділу І плану-графіка "Документальні планові перевірки платників податків - юридичних осіб" та розділу ІІ плану-графіка "Документальні планові перевірки фінансових установ, постійних представництв та представництв нерезидентів".

Розділи ІІІ та ІV плану-графіка залишились без змін.

Електронна ТТН, мораторій на перевірки ФОП та РРО без штрафів: чергові вказівки Президента

Електронна ТТН, мораторій на перевірки ФОП та РРО без штрафів: чергові вказівки Президента

8 листопада В. Зеленський підписав Указ №837/2019 «Про невідкладні заходи з проведення реформ та зміцнення держави». Ним, серед іншого, доручено Уряду до 31 грудня 2019 року: 

розробити законопроект щодо запровадження дворічного мораторію на проведення перевірок ФОП у частині РРО та пом'якшення відповідальності за порушення порядку подання звітності з РРО. Докладніше – у новині;

вжити заходів щодо запровадження в експериментальному режимі електронної ТТН. Більше про це тут.

M.E.Doc опис системи

M.E.Doc

Работает как пчелка

Преимущества

Экономь время и деньги

Возможности

Ваш лучший помощник

Обновления

Всегда свежий M.E.Doc

Нравится ли Вам ПО M.E.Doc?

Полезные ссылки