ВНИМАНИЕ – свежая новость

Внимание всем бухгалтерам! Уведомление о регистрации электронной подписи для продления договора с налоговой уже не работает (только для уведомления подписи сотрудника для регистрации налоговых накладных при условии принятой заявки о присоединении к договору).
Рекомендуем пересмотреть сроки окончания ваших электронных цифровых подписей,  потому что к этим срокам «привязаны» ваши договора с налоговой. При новых подписях – заключается новый Договор для которого нужен срок двое суток…

Общедоступный сервис на сайте статистики

Появился новый общедоступный  сервис на сайте  статистики где по коду своего субъекта хозяйствования  сегодня  можно  увидеть  формы  обязательной  отчетности  со сроками. При помощи ПК «MeDoc»  стала доступна отчетность в электронном виде, поэтому  добро пожаловать 

Помилки у звітності з ЄСВ є підставою для інспекційного відвідування

Головне управління Держпраці у Львівській області на своєму сайті http://lviv.dsp.gov.ua повідомило наступне.
З метою визначення страхувальників, у яких наявні ризики мінімізації, органами ПФУ щомісячно опрацьовуються відомості

Запроваджуються нові коефіцієнти нормативної грошової оцінки землі

З 17.07.2018 р. набрав чинності наказ Мінагрополітики від 27.03.2018 р. № 162, яким внесено зміни до Порядку нормативної грошової оцінки земель населених пунктів, затвердженого наказом Мінагрополітики від 25.11.2016 р. № 489.
Передбачено, що з 17.07.2018 р. для земельних ділянок, інформація про які не внесена до відомостей Державного земельного кадастру, та у разі, якщо у відомостях Державного земельного кадастру відсутній код Класифікації видів цільового призначення земель для земельної ділянки, коефіцієнт, який характеризує функціональне використання земельної ділянки (Кф), при розрахунку її нормативної грошової оцінки застосовується із значенням 3,0.
Наказ № 162 опубліковано у бюлетені «Офіційний вісник України» від 17.04.2018 р. № 30.

Які саме надходження (або виплати) не можна включати до розрахунку ліміту каси?

Зміни до порядку ведення касових операцій

Нацбанк вніс зміни до порядку ведення касових операцій у національній валюті в Україні. Відповідні зміни затверджені постановою Правління Нацбанку від 24.05.2018 р. № 54 «Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Національного банку України», яка набрала чинності з дня, наступного за днем її офіційного опублікування, тобто з 1 червня 2018 року.

M.E.Doc IS - описание системы

M.E.Doc IS

Работает как пчелка

Преимущества

Экономь время и деньги

Возможности

Ваш лучший помощник

Обновления

Всегда свежий M.E.Doc IS

 

Нравится ли Вам ПО M.E.Doc?

Полезные ссылки